Samsung Galaxy Z Fold 3’ün Kayar Klavyesi Olabilir

32

Red Dead Redemption 2 Crackli İndirmek İçin Tıklayın

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un yeni bir katlanabilir ekranlı telefon üzerinde çalıştığı biliniyor. Telefonla ilgili resmileşmiş bilgiler yok denecek kadar az lakin Samsung’un yeni bir patenti, bu telefonun hayli dikkat cazip özelliklerle donatılabileceğini gözler önüne seriyor. LetsGoDigital’in üç boyutlu hale getirdiği patent manzaralar, Galaxy Z Fold 3’ün dört katmanlı bir yapısının olabileceğini gözler önüne seriyor.

Kore Fikri Mülkiyet Ofisi’nin onayladığı patent, Galaxy Z Fold 3’ün ekranının iki farklı noktada katlanabileceğini ortaya koyuyor. Lakin Samsung’un sürprizi bununla sonlu değil. Şirket, telefonun içine ekleyeceği bir katmanla da bu telefona bir klavye eklemiş üzere görünüyor. Bu klavyeli yapı, Galaxy Z Fold 3’ün ekranı büsbütün açıldığında, bu eserin bir tablete döneceğini gösteriyor.

Galaxy Z Fold 3, muhtemelen bu türlü görünecek

Şayet Samsung, Kore Fikri Mülkiyet Ofisi’ne onaylattığı patenti Galaxy Z Fold 3 olarak karşımıza çıkarırsa, bu telefon farklı kombinasyonlarda çalışacak üzere görünüyor. Örneğin bir kullanıcı, bu telefonu en küçük ekran boyutunda kullanabilecek. Gereksinim duyulduğunda ise telefon, iki modüllü bir yapıya sahip olmuş olacak. Lakin şu an için anlaşılamayan nokta, telefonun birinci menteşesi açılıp, klavye dışarı çıktığında bu telefonun nasıl istikrarda kalacağı.

Samsung’un bu dizayndaki bir telefonu patentlemiş olması, şu an için bir şeylerin netleşmiş olduğu manasına gelmiyor. Şirket, bu patenti rafa kaldırabilir ya da daha farklı bir tasarım haline getirebilir. Bunu ancak önümüzdeki vakitlerde görebileceğiz. Şayet Samsung Galaxy Z Fold 3’le ilgili daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak isterseniz, sizleri burada bulunan haberimize bekliyoruz.

Webtekno

https://www.webtekno.com/samsung-galaxy-z-fold-3-kayabilen-klavye-patent-h101385.html

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here