Saniyeler İçinde Zombiye Dönüştüren Site: Make Me A Zombie

47

Red Dead Redemption 2 Crackli İndirmek İçin Tıklayın

Cadılar Bayramı kelam konusu olduğunda ‘korku’ temalı içerikler, Cadılar Bayramı etkinliklerinin en vazgeçilmez ögeleri ortasında yer alıyor. Endişe kelam konusu olduğunda ise vampirler ve zombiler, en fazla tercih edilen hususlar oluyor.

Makemeazombie.com web sitesi, Cadılar Bayramı için kendine zombi maskesi yapmak isteyen lakin bunun için Instagram filtreleriyle de yetinmek istemeyenler için epey yeterli bir alternatif olarak yayınlandı.

Make Me a Zombie’nin başka yapay zeka dayanaklı yüz filtresi uygulamalarından büyük bir farkı bulunmuyor. Tek yapmanız gereken istediğiniz bir fotoğrafı web siteye yüklemek ve Make Me A Zombie! butonuna basmak. 

Yapay zeka aracı, yüklediğiniz fotoğraftaki yüze saniyeler içinde epey başarılı bir zombi filtresi ekliyor ve karşınıza çıkarıyor. Görselin çabucak altında bulunan Download butonuna basarak filtreli görseli indirmek de mümkün.

Make Me a Zombie’nin hayli başarılı işler ortaya koymasının sırrı, otomatik bir filtre eklemek yerine yüklenen fotoğraf ile data tabanındaki zombi yüzlerini eşleyerek en uygun zombi filtresini seçmesi. Sonuçlar The Walking Dead’de oynamak için kâfi olmasa da Instagram Hikayeler’de paylaşmak için ülkü.

Webtekno

https://www.webtekno.com/saniyeler-icinde-zombiye-donusturen-site-make-me-a-zombie-h101372.html

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here