Serious Sam 4’ün Çıkış Tarihi Açıklandı!

2 dk


0

Orta Koridor‘dan herkese merhaba! Croteam tarafından 2001 yılında Serious Sam: The First Encounter isimli ilk oyunu ile Serious Sam serisini bizler için geliştirip yayınlamıştı. Sırada Serious Sam 4 Çıkış Tarihi var.

Croteam uzun zamandır Serious Sam hakkında bir güncelleme veya bir yazı paylaşmıyordu. Ancak 21 Mayıs 2020 sabahı sessizliğini bozdu ve Devolver Digital tarafından fragmanı paylaşıldı ve çıkış tarihi için 2020 Ağustos tam tarih olarak verildi.

Croteam , Oyunu Steam ve Stadia anlaşması ile PC platformunda bulunacağını resmen doğruladı. Ancak oyunun PS veya XBOX sürümleri için bir bilgi paylaşılmadı.

Serious Sam Vahşet İçin Geri Dönüyor!

Serious Sam 4

Serious Sam serisi boyunca envanterimizdeki silahlar ile binlerce düşmanı alt ediyorduk ve bölüm sonu canavları ile savaşıyorduk. Fragmandan da anlayacağınız üzre bu olay devam oyununda da geçerli olacak.

Paylaşılan videoda 10.000’e aşkın bir canavar envanteri ile bizi karşılıyor. 10.000 Farklı canavar eminiz ki bizi bilgisayarlarımınız başına kitleyecek.

Önceki oyunların asil özelliği düşman yelpazesi oyunu diğer macera oyunlarına göre farklı bir kitle yaratıp daha fazla oynanış süresi ve hikaye için imkan sunuyordu. Serious Sam 4’de bunu görebilmek için Serious Sam 4 Çıkış Tarihi yani Ağustos 2020’de göreceğiz.

Önceki Oyunlar

Serious Sam ilk olarak Croteam tarafından 2001 yılında karşımıza Serious Sam: The First Encounter ile karşımıza çıkmıştı. Önceki oyunlarında da düşmanlar ve bölüm zorlukları ile bizi ekranların başına kitlemeyi başarmıştı. Croteam’ın önceki oyunlarda uyguladığı oyuncuları bir canavar ile çaresiz bir şekilde bir alan içinde bırakma bu oyunda da devam edecek gibi gözüküyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0
Oğuz Boyar
HTML / CSS | Freelancer | InFluencer | Wordpress | SEO | Google

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir