Shadow Arena Cihanına Katılan Yeni Kahraman Tantu Tanıtıldı

32

Red Dead Redemption 2 Crackli İndirmek İçin Tıklayın

Shadow Arena Cihanına Katılan Yeni Kahraman Tantu Tanıtıldı! Pearl Abyss, yeni kahraman Tantu’nun Shadow Arena kozmosuna geldiğini açıkladı. Oyuncular artık eski bir medeniyetin varisi olan bu yeni kahramanı kullanarak düşmanlara güçlü kombolar atabilecekler.

Genç bir dev olan Tantu, uzun müddettir kullanılmayan eski tekniklerle yapılmış olan Demir Yumruğu ana silahı olarak kullanıyor. Bu silah ile Tantu, muazzam ateş gücü ile donanmış, menzilli ataklarıyla rakiplerini uzakta tutarak avantajlı savaş durumları yaratabilecek.


Tantu ayrıyeten, kendi durumuna uygun bir biçimde istediği vakit uzun menzilli ve yakın menzilli taarruzlar ortasında geçiş yapma yeteneğine de sahiptir. Tantu’nun Hünerleri ortasında ateşlendiğinde düşmanları üzerinde sersemletme tesiri yaratma üzere güçlü atılımlar bulunur. Ayrıyeten 4 adede kadar top mermisi yükleyebilir ve arka arda ateşleyebilir. Oyuncuların yakındaki bir düşmanı süratle yakalamasını ve ona daima hasar vermesini sağlayan Kuvvet Pazarlığı marifetine maruz kalan düşmanlar çok büyük hasar alacaklar.


2. Beta Döneminde Oyna, Mükafatları Kazan!

Bu güncellemelerin yanı sıra İkinci Beta Dönemi da başladı. Yeni dönemi kutlamak için 12 Aralık tarihine kadar özel bir ödül aktifliği düzenlenecek. Oyuncular, vazifeleri tamamlayarak Battle Puanları kazanacaklar ve muhakkak sayıda puan elde edenlere özel bir kupon verilecek. Bu kupon sayesinde oyuncular, direkt olarak Samsung Odyssey G7 Oyun Monitörü, Logitech G560 Oyun Hoparlörü ve Razer Kraken Pro Kulaklık üzere mükafatların bulunduğu bir çekilişe katılma hakkı kazanacak.


Daha fazla bilgi için resmi internet adresi, Discord, Facebook, YouTube, ve Twitter hesaplarını takip edebilirsiniz.

https://www.gamer.com.tr/haberler/shadow-arena-evrenine-katilan-yeni-kahraman-tantu-tanitildi

Gamer

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here