Shadowlands, Bugüne Kadarki Öbür Tüm World of Warcraft Genişletmelerinden Daha Fazla Ön Satışa Ulaştı

25

Red Dead Redemption 2 Crackli İndirmek İçin Tıklayın

Shadowlands, World of Warcraft tarihindeki öbür tüm genişlemelerden daha fazla ön satış sayısına ulaşmayı başardı.

Activision Blizzard CEO’su Bobby Kotick, oyuncuların yaklaşan genişleme konusunda inanılmaz derecede heyecanlı olduklarını açıkladı ve Shadowlands’in satış öncesi kelam konusu olduğunda oyunun uzun tarihindeki başka tüm genişletmeleri geride bıraktığını belirtti.

Kotick, oyuncu tabanının geçen yıl Classic’in lansmanını takiben ikiye katlamasından bu yana gibisi görülmemiş iştirak trendleri gördük,” dedi. “Yaklaşan Shadowlands genişlemesinin ön satışları, rastgele bir sürümünden evvel bu kademede gördüğümüz en yüksek satış ölçüsü.”

Farklı bir formda Kotick, oyunun Activision Blizzard kataloğunda Call of Duty ile birlikte yılda 1 milyar doların üzerinde gelir elde etmeyi başaran birkaç oyundan biri olduğunu belirtti.

Öyleyse, yakın vakitte açıklanan bir gecikmeden sonra bile oyun için heyecan hala yüksek görünüyor.

27 Ekim’deki birinci gecikmeden sonra Blizzard, bu haftanın başlarında World of Warcraft: Shadowlands’in 23 Kasım’da satışa sunulacağını açıkladı.

Ekstra geliştirme mühleti, “Maw’daki savaş ve mükafatları elden geçirme ve seçiminizi daha süratli tesirli ve daha net uzun vadeli amaçlara sahip olmak için Covenant sistemlerini yine düzenleme dahil olmak üzere genişlemeyi daha da düzgünleştirmek ve oyun sonunu desteklemek için kullanılacak.

https://www.gamer.com.tr/haberler/shadowlands-bugune-kadarki-diger-tum-world-of-warcraft-genisletmelerinden-daha-fazla-on-satisa-ulasti

Gamer

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here