Sony’den Travis Scott’lı PS5 Tanıtım Görüntüsü

8

Red Dead Redemption 2 Crackli İndirmek İçin Tıklayın

Japonya merkezli teknoloji devi Sony, yaklaşan oyun konsolu PlayStation 5 için global bir lansman görüntüsü yayınladı. Daha çok yenilikleri keşfetmek üzerine hazırlanan görüntü, etkileyici grafiklerle oyuncuların heyecanlarını bir nebze de olsa artıracak üzere görünüyor.

Sony Interactive Entertainment Kıdemli Lider Yardımcısı Eric Lempel, hazırlanan tanıtım görüntüsü ile ilgili kimi açıklamalarda bulundu. Her PlayStation lansmanında destansı ve ikonik bir his yaratmak istediklerini söyleyen Lempel, yeniden bu türlü bir şey hazırladıklarını ve PlayStation 5’le yaşanacak olan eşsiz tecrübeler için heyecan yaratmak istediklerini söz ediyor.

Lempel, lansman görüntüsüne ait açıklamalarında, her insanın içinde keşfetme hissinin olduğunu söz ediyor. İnsanların yalnızca oyun oynarken değil olağan hayatlarında da bu hisle var olduklarını söz eden Lempel, PlayStation 5’in global lansman tanıtım görüntüsünde da bu yüzden bu tema üzerinde yoğunluştuklarını söz ediyor. 

Eric Lempel, görüntüyü oluştururken ikonik bir sese muhtaçlık duyduklarını, bu yüzden de yeni iş ortakları Travis Scott‘ın sesini kullanmayı tercih ettiklerini tabir ediyor. Görüntünün PlayStation 5 hayranları tarafından beğenileceğine inandığını söyleyen Lempel, oyuncuları PlayStation 5’in yeniliklerini keşfetmeye de davet ediyor.

İşte PlayStation 5 için hazırlanan global lansman görüntüsü

Webtekno

https://www.webtekno.com/sony-playstation-5-tanitim-videosu-h101333.html

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here