Steam Hesap Değeri Hesaplama

174
Steam Hesap Değeri Hesaplama
Steam Hesap Değeri Hesaplama

Steam dönem dönem yaptığı etkinlikler ve indirimlerle aldığımız onlarca oyunu belki de envanterlerimizi ağzına kadar dolduruncaya kadar para harcadık. Ya oyunu bıraktık ya da oyunları veya paraya ihtiyacımız var. Steam Hesap Değeri Hesaplama aleti ile bunu hesaplayabileceksiniz.

Oyunseverlerin ve takipçilerin vazgeçilmez platformu Steam için hala daha bir departman olarak devam eden Steam DB adında ama gerçek bir departman olmayan Steam Database ile bunu yapabileceğiz.

Steam Database aleti ile hesabınızın değerini TL , Euro ve Dolar değeri ile ölçebileceksiniz. Steam hesap değeri öğrenme sitesi olan Steam Database’i yakından inceleyelim.

Steam Hesap Değeri Öğrenme

Öncelikle bunu belirtmekte fayda var ki , bu hesap değeri ölçme aleti olan Steam Database indirimde aldığınız oyunları indirimdeki değerleriyle mi yoksa orijinal değerleriyle mi hesaplıyor bilgi kaynağı yok ancak lafı fazla uzatmadan konuya geçelim.

  • Buraya tıklayarak Steam Database sitesine yönlendirilebilirsiniz.
  • Akabinde görselde belirtilen “Calculator” sekmesine tıklayın.
Steam Hesap Değeri Öğrenme
  • Açılan sayfada steam kullanıcı adınızı girin.
Steam Hesap Değeri Öğrenme

Yukarıdaki işlemleri tamamladıktan sonra Steam Hesap Değerini Ölçebileceksiniz. Bu sayede hesabınıza değer biçmek daha kolay olacak ve hesabınızı satarken fiyat kaynağı gösterebileceksiniz.

Steam Database Sitesi ile Ne Yapabilirsiniz?

Steam database ile zaman zaman gerçekleşen oyuncu rekorlarını

kısaca istatistikleri , Steam’in yaptığı tüm indirimleri ve tarihi ile görünüleyebilirsiniz. Oyunun fiyatını ve fiyat geçmişini. Anlık olarak indirimdeki oyunları , yeni çıkmış oyunları ve oyundaki oyuncu sayısını , yeni yayımlanan yazıları , oyun kartlarının satışı gibi etkinlikleri gerçekleştirebilir ve takipçisi olabilirsiniz.

Bahsi geçen yazılarda yeni oyun güncellemelerinin yazıları , oyun hatalarının çözümlerini sıklıkla güncellenip aktif olduğunu görebilirsiniz. Site kullanıcıları da bu güncelleme ve hataları paylaşabiliyor yardımcı olup yardım bulabiliyor. Steam Database topluluk yönetimli bir site olduğu için bizim için siteyi diğer sitelerden artıran bir özellik.

Kısaca Steam Database , size yansıttığı verileri doğrudan Steam API’si sayesinde aldığı için gecikmelerden ötürü bir kaç dakika geç olarak da yaşanıyor olsa da verilerin doğruluğu büyük oranda gerçek olduğunu söylemek mümkün.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here