Valorant Çıkış Tarihi Belli Oldu! İşte Detaylar!

1 dk


Riot Games tarafından geliştirilen ve dağıtılan Valorant 7 Nisan günü yayıncılar eşliğinde düşecek anahtarlar ile beta aşamasında oynanabilir hale gelmişti. Valorant Çıkış Tarihi için bizi okumaya devam edin.

Valorant sadece Türkiye’de değil dünya çapında da bir çok oyunu gerisinde bırakarak Twitch platformunda yaıyncılara izlenme rekorları kırdırmıştı. Oyunun geliştiricileri ve proje yöneticileri oyunun çıkış tarihini öne almak için her gün daha çok çalışıyor. Ayrıca 100 bin ödüllü Valorant konulu yazımızı okumak için tıklayın.

Valorant Ne Zaman Çıkıyor?

Valorant geliştirici ekibi oyunun çıkmaması için bir sebep görmediklerini ve buna hazır olduklarını dile getirdiler. Valorant için merakle beklenen çıkış tarihi 2 Haziran 2020 olarak belirlendi. Ayrıca 28 Mayıs tarihi itibariyle oyunun kapalı beta süreci sona erecek.

Amacımız Valorant’ı en kısa sürede en fazla bölgeye ulaştırmaktı; dolayısıyla 2 Haziran’da bunu yapabileceğimiz için çok heyecanlıyız. Ekipçe küresel Valorant topluluğuna onlarca yıl boyunca hizmet sunma taahhüdümüz için, bu önemli adımı dört gözle bekliyoruz. Bu, birlikte çıktığımız yolculuğun sadece başlangıcı.

Anna Donlon

Yeni Sunucularla Beraber Geliyor!

Dünya üzerinde bir çok pazarda yüksek paylara ve söz hakkında sahip olan Riot Games Varşova , Madrid , Atlanta , Dallas ve Madrid için yeni Valorant sunucuları kurulacağını açıkladı. Tüm bunların bir başlangıç olduğunu ilerleyen dönemlerde çok daha büyük yenilikler olacağını dile getirdi.

Valorant’ta Kümeler Sıfırlanıyor Mu?

7 Nisan 2020 Tarihinden itibaren kapalı beta süreciyle oynanabilir hale gelen Valorant 28 Mayıs Perşembe günü beta sürümünü sona erdirecek ve

çıkış tarihi için beklemeye alınacak. Resmi çıkış tarihi itibariyle kümeniz sıfırlanacak ve 2 Haziran’dan itibaren sıfırdan başlayacaksınız.

RP ile Alınan Eşyalara Ne Olacak?

Konuyla ilgili açıklamasında RP ile alınan eşyalara değinen Riot Games eşyaların sıfırlanacağını ve oyuna yatırım yapan oyunculara teşekkür niteliğinde RP’leri bakiyelerine yansıtılırken %20 fazladan RP verilecek.


Oğuz Boyar
HTML / CSS | Freelancer | InFluencer | Wordpress | SEO | Google

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: