Valorant Yeni Harita
Valorant Yeni Harita

Valorant’a Yeni Harita ve Karakter Geliyor!

2 dk


0

FPS türü oyunları dünyasında öncü Valve’den sonra MOBA oyunlarına öncülük eden Riot Games’in FPS oyunu Valorant günden güne gelişmeye devam ediyor. Orta Koridor‘da sizin için en güncel Valorant Haberlerini paylaşıyor.

Valorant’da bugün sunulan güncelleme ile Icebox haritası ve Skye isimli yeni bir şifacı geldi.

Riot Games Icebox haritasını oyuncuların isteklerine göre tasarladıklarını ve oyuna eklediklerini belirtti.

Icebox haritası isminden de anlaşıldığı üzere karlarla kaplı bir harita. Öyle ki pusuya ve düşmanı yakalamaya yönelik pozisyonları bol olacak gibi gözüküyor.

Riot Games Tasarım Lideri Salvatore Garozzo: “Icebox, çatışmaları, keskin nişan almayı ve uyarlanabilir oyunu vurgulamak için tasarlandı. Icebox’ın oynanış temelinin, sitelerin her birinin bol miktarda siper ve dikeylik içeren karmaşık savaş alanlarının olması amaçlanıyor.” dedi.

Sage şu anda oyunun tek şifacısı. Reyna ve Phoenix gibi ajanlar kendilerini iyileştirebilirken Sage, takım arkadaşlarını iyileştirip diriltebilen tek ajandır. Bu onu biraz fazla güçlü kılıyor. Yeni gelecek olan 3. Kısım’la beraber Valorant’a yeni bir şifacı daha eklenecek ancak şifacı yeni kısmın başlamasıyla değil iki hafta sonra 27 Ekim‘de oyuna gelecek bir yamayla sunulacak.

Avustralyalı olan Skye isimli yeni şifacının Sage gibi olacağını ve takım arkadaşlarını diriltebileceği açıklandı.

Skye tanıtım fragmanında da görüldüğü gibi savaş alanını keşfetmek ve müttefiklerine yardım etmek için yeşim taşlarıyla güçlü yaratıklar yaratan bir destek karakteri. Fragmanda Skye‘ın ekibini iyileştirdiğini ve düşmanların alt etmek için şahin ve tilki benzeri yaratıklar yarattığını görülüyor.

Valorant Icebox Haritası

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0
Oğuz Boyar
HTML / CSS | Freelancer | InFluencer | Wordpress | SEO | Google

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir