Valorant’ın Büyük Hatası Düzeltiliyor!

2 dk


0

VALORANT betası çıkalı 1 ay olmasına rağmen bu süre zarfında türündeki popüler oyunlardan daha çok hata düzeltme ve değişiklik dolu yamalar gördü. Ama oyuncuların haksız bir şekilde savaşı kazanmalarını veya kaybetmelerini sağlayacak bir hata, en son yama hazırlanırken Riot’un radarından görünmeden geçmiş gözüküyor.

Valorant beta aşamasında dağıtılmaya başlanalı nerdeyse 2 ay oluyor. Bu süre zarfında hata bulan kişi yada ekiplere 100 bin dolar ödül vereceğini dile getiren Riot Games hataları gönderen ve geri bildirim alan kişilere teşekkür etti. Bu hata kabul edilmeyecek kadar büyük. Haksız bir şekilde oyunu kazanmalarını sağlayacak bir hata idi.

Yaptığınız vuruşların sayılmasıyla ilgili gönderdiğiniz video ve raporlar için teşekkürler! Yol açtığı FPS Düşüşü ile düşük FPS ile oynayan oyuncuları daha kötü etkileyen hatayı bulduk düzetliyoruz.

Valorant

Valorant’ın bu tweeti üzerine CS:GO oyuncuları Valorant’ı eleştirmeye devam etti. Ancak bu şekilde güncelleme ve yeniliklerle giderse Valorant CS:GO’yu kısa bir süre bile olsa geçecek gibi gözüküyor.

Hata kafaya giden vuruşları görseniz bile o vuruşlar sayılmıyor ve girdiğiniz savaşı bir hayli zorlaştırıyordu. Düşük FPS ile oynayan oyuncuları doğrudan etkileyen bu durum düzeltildi.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0
Oğuz Boyar
HTML / CSS | Freelancer | InFluencer | Wordpress | SEO | Google

3 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    1. Merhaba Anonim
      Oluşturduğumuz içerik bir haber değerindedir. Haberler dünya genelinde aynı dilde yazılır. Eğer 1 haber varsa bunu 3 farklı şekilde anlatamazsın. Eğer anlatmak istersen konu ve anlam bütünlüğü bozulur. Seninle bu konuyu konuşmak ve dijital içerik korumasını anlatmak ve bu tür makale/yazı ve haberlerin kopyasını oluşturmanın yasal olmadığını anlatarak senin bakış açını genişleterek belki aile ve hatta kendine birşeyler katman için çabalardım ama ne yazık ki sahte bir isim ve sahte bir e-posta adresi ile bunu yazmışsın ki ne yazık geri bildirim alarak bu cevabı göremeyeceksin. Biz sizin gibiler için “Kullanım Koşulları” sayfasını oluşturduk. Bunu anlaman uzun yıllar alacak ve sen büyüdüğünde bunu anlamaya çalışmayacaksan ne yazık ki sana daha fazla dil dökemeyeceğim. Ancak televizyonlarda izlediğiniz haberleri sadece Türkiye’de 3 ajans dağıtıyor ve tüm televizyon kanallarında aynı haberi 2 cümleyi değiştirerek yayınlarlar. Ne mutlu ülkemize siz ve sizin gibiler geliştikçe