Watch Dogs 2 Ücretsiz Nasıl Alınır?

2 dk


0

Dünya’nın başarılı oyun yapım stüdyolarından Ubisoft gelecek hafta pazar günü düzenlenen etkinliği gerçekleşecek “Ubisoft Forward” etkinliği ile bir gelişmeyi açıkladı. Bu etkinlikte tüm kullanıcılara Watch Dogs 2’yi ücretsiz vereceğini duyurdu.

Oyuncuların gündeminde ise uzun bir süredir Ubisoft’un duyurduğu “Assassin’s Creed Valhalla” ile gündeme oturmuştu. Ubisoft , geleceğimiz hafta düzenleyeceği etkinlikle beraberinde Watch Dogs 2 oyununu tüm kullanıcılarına ücretsiz olarak dağıtacak. Ubisoft yaptığı bu hamleyle oyuncuların gündeminden uzun bir süre daha ayrılmayacak ve artık eski etkisini yitiren Watch Dogs 2’yi tekrardan oynatabilecek.

Ubisoft’un yaptığı açıklamada Watch Dogs 2’yi ücretsiz olarak verecekler. Gelecek hafta pazar günü gerçekleşecek bu etkinliğin adı “Ubisoft Forward” olarak belirlendi. Lafı fazla uzatmadan yazımıza geçelim.

Watch Dogs 2 Ücretsiz Alma

Watch Dogs 2 Ücretsiz Alma

Ubisoft’un duyuruyu yaptığı blog sayfasında yer alan bilgilere göre oyuna ücretsiz bir şekilde sahip olup oynamak isteyenlerin bir uPlay hesabı olması gerekmekte. Bu etkinlik aktif hale geldiğinde ise oyuna ücretsiz bir şekilde sahip olmak için size sorulan soruları yanıtlamanız gerekmekte.

Ubisoft Forward Ne Zaman Başlıyor?

Ubisoft’un düzenlediği online gerçek zamanlı Forward etkinliği 12 Temmuz pazar günü Türkiye saatiyle akşam 22.00’da başlayacak. Bu saat itibariyle uPlay hesaplarınıza giriş yapabilir ve oyununuzu alabilirsiniz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0
Oğuz Boyar
HTML / CSS | Freelancer | InFluencer | Wordpress | SEO | Google

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir