WWE Undefeated, iOS ve Android İçin Duyuruldu

35

Red Dead Redemption 2 Crackli İndirmek İçin Tıklayın

ABD’li oyun stüdyosu nWay, oyuncuların gerçek vakitli olarak birbirleriyle uğraş edebilecekleri taşınabilir dövüş oyunu WWE Undefeated’ı iOS ve Android için duyurdu. WWE yıldızlarını ve efsanelerini içerisinde barındıran WWE Undefeated, aksiyon ile stratejiyi bir ortaya getirmeyi vadediyor.

nWay CEO’su Taehoon Kim, WWE Undefeated için yapmış olduğu açıklamada gerçek vakitli rekabetçi bir çok oyunculu oyun için WWE ile paydaşlık kurmaktan büyük heyecan duyduğunu söz ederken, WWE Undefeated’ın WWE yıldızlarının imza dövüş hareketlerinin taşınabilir oyunda yer alacağını tabir etti.

Power Rangers: Legacy Wars ve Power Rangers: Battle for the Grid oyunlarının da ardındaki şirket olan nWay, WWE Undefeated’da oyuncuları süratli oturum maçlarında karşı karşıya getirecek ve oyuncular, seçmiş oldukları WWE yıldızına nazaran yanlışsız stratejileri benimseyip rekabetçi bir uğraşa girecekler.

WWE Undefeated, bilhassa WWE hayranları için beklentiyi oldukça yükseltmiş olsa da oyuncuların bu eş vakitli çok oyunculu rekabetçi oyun için biraz daha beklemeleri gerekecek. nWay, oyunun hem iOS hem de Android için 3 Aralık’ta yayınlanacağını duyurdu. Fakat oyuncular, şimdiden wweundefeated.com adresinden ön kayıt yaptırarak lansmana özel birtakım oyun içi eserler kazanabiliyorlar.

WWE Undefeated tanıtım görüntüsü

Webtekno

https://www.webtekno.com/wwe-undefeated-ios-android-duyuruldu-h101740.html

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here