XANTARES, Esports Awards 2020’de Ödül Kazandı

24

Red Dead Redemption 2 Crackli İndirmek İçin Tıklayın

Birkaç yıldır tertipli olarak yapılan ve profesyonel görüntü oyun dalına katkı sağlayan Esports Awards’ın 2020 ayağında mükafatlar sahiplerini buldu. ‘Yılın En Âlâ Yayıncısı’, ‘Yılın En Âlâ Espor Oyunu’, ‘Yılın En Yeterli Donanım Sağlayıcısı’ ve ‘Yılın En Düzgün Oyunu’ üzere birçok kolda mükafatların verildiği aktiflikte, Türk CS:GO oyuncusu İsmailcan ‘XANTARES’ Dörtkardeş de ödül kazanan isimlerden biri oldu.

Almanya merkezli BIG grubunun formasını giyen XANTARES, 2020 yılının başında düzenlenen DreamHack Open Leipzig turnuvasının büyük finalindeki son roundda, Renegades kadrosuna karşı aldığı 3 skorla mükafatı almaya hak kazandı. XANTARES’in rakiplerini yok ettiği bu görüntüyü aşağıdan izleyebilirsiniz.

XANTARES’e ödül getiren hareket:

Uzun bir müddettir profesyonel arenada uzunluk gösteren İsmailcan ‘XANTARES’ Dörtkardeş, sergilediği performansla Avrupa’da birçok büyük grubun radarına girmiş ve son olarak Alman kadrosu BIG ile anlaşmıştı.

2018’den bu yana formasını giydiği BIG grubuyla pek çok turnuva kazanan oyuncu, ‘Rifler’ konumunda dünyanın en düzgünlerinden biri olarak görülüyor. Kimileri Can için CS:GO hilesi kullandığını tez etse bile kendisi en uygunlardan biri olduğunu turnuvalarda gösterdiği performansla tekraren kanıtladı.

Bu yılın başlarında düzenlenen DreamHack turnuvasındaki performansıyla da isminden sıkça kelam ettiren XANTARES, nihayetinde 1v3 performansıyla mükafatın sahibi olmayı başardı. Biz de kendisini muvaffakiyetinden ötürü tebrik ediyoruz.

Webtekno

https://www.webtekno.com/cs-go-xantares-espor-odulu-kazandi-h102451.html

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here