xboxseriesx
xboxseriesx

Xbox Series X Avantajlarla Geliyor!

3 dk


0

Phil Spencer geçtiğimiz günlerde yaptığı seminerde pandemi dönemide bir konsol piyasaya sürmenin ne kadar zor olduğundan bahsetmişti.

Xbox’un CEO’su Phil Spencer BBC ile yaptığı görüşmede pandemi döneminde yaşanan ekonomik darbelere karşın Xbox Series X’in fiyatını oldukça makul bir seviyede tutmaya çalıştıklarını dile getirdi.

Oyuncu Merkezli Davranacağız

Phil Spencer , BBC ile yaptığı görüşmede kazanan taraf değil berabere kalan taraf olarak fikir ve konsol üstündeki gelişmelerin yanı sıra fiyat ve erişim tarafında oyuncuların ilgi ve isteklerini dinleyeceklerini belirtti.

Eğer yeni çıkan Xbox Series X’e ayıracak bütçeniz yoksa size destek vermeye devam edeceğiz. Xbox All Acces adında bir proje başlattık. Bu projede Smart Delivery sayesinde halihazırda bulunan konsolunuz için oyun satın alıp oynayabilirsiniz. Eğer bütçe ayıracak kadar müsait duruma gelirseniz oyunlarınızı Xbox Series X’e tek hamleyle geçirebilecek ve yeni konsolunuzda oynayabileceksiniz.

Phil Spencer
Phil Spencer

Phil Spencer , Xbox Series X isimli yeni oyun konsollarını 2020’nin son çeyreğine doğru tanıtabilir. Bu yolda fiyatlandırmanın oyuncular için büyük avantajlarla beraber geleceğini belirtti. Xbox Game Pass ve Smart Delivery gibi hizmetlerle oyuncuların tarafında kalacaklarını söyledi.

Müşteri odaklı çalışmalarımızda müşterilerimizden yanayız ve bundan emin olmak istiyoruz. Tabii ki de fiyat önemli ancak stratejimiz cihaz üzerine değil oyuncuların avantajları üzerine olacak. Eğer bu yıl bir aile Xbox Series X satın almaya karar verdiyse bizim için hiç sorun yok. Önemli olan kaç adet sattığımız değil kaç kişiye eriştiğimiz olacak.

Phil Spencer

Sony tarafında ise PlayStation 5 tarafında çalışmalar devam ederken artık PlayStation 4’ü geride bıraktıklarını belirtmişlerdi. Microsoft ise Xbox One için satın alınan oyunları Xbox Series X’e tek tıkla geçirip rahatça oynayabileceğiniz Smart Delivery hizmeti ile oyuncular tamamiyle ikiye bölünmüş durumda. Sony yeni konsollarına yeni oyuncular ararken Microsoft Xbox için eski oyuncularıda düşünerek daha avantajlı hale geliyor. Her iki konsolda bu yılın sonlarına doğru duyurulup tanıtılacak.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0
Oğuz Boyar
HTML / CSS | Freelancer | InFluencer | Wordpress | SEO | Google

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir