Xiaomi Ekosisteminin Bir Modülü Olan Mibro Air Duyuruldu

39

Red Dead Redemption 2 Crackli İndirmek İçin Tıklayın

Bölünmüş Xiaomi ekosisteminin bir modülü olan, Zhenshi Technology’nin Mibro markasının eser yelpazesine yeni bir modül daha ekleniyor: Mibro Air. Şirket, Mibro Air ismini verdiği yeni akıllı saatinin duyurusunu gerçekleştirdi ve saatin özelliklerini de açıkladı.

30 Kasım tarihinde çıkması beklenen yeni akıllı saat, bütçe dostu bir fiyat etiketine sahip olacak. Pekala, Xiaomi ekosisteminin de bir modülü olacak olan Mibro Air akıllı saatinin öne çıkan özellikleri neler?

Mibro Air’in öne çıkan özellikleri

Mibro Air akıllı saat, yekpare olarak yapılmış metal bir gövdeye sahip. Bu sayede çizilmelere karşı daha güçlü hale gelen saatin IP68 sertifikası da bulunuyor. Bu sayede saat, çizilmelerin yanı sıra yağmura ve su sıçramalarına karşı da dayanıklılık gösterebiliyor. Saatte %95 ekran gövde oranına sahip bir ekran bulunuyor. Ayrıyeten saatin kadranının art planı ve arayüzü özelleştirilebiliyor.

12 spor modu bulunan saat; futbol, koşu, tenis üzere sporlara ek olarak yürüme bandı ve antrenman bisikleti üzere aktiviteleri de kaydedebiliyor. Kalp atış suratı sensörü bulunan Mibro Air, daima olarak ölçüm yapıyor ve muhtemel bir sorun ya da düzensizlik durumunda kullanıcısını uyarıyor. Ayrıyeten uyku takibi de gerçekleştirilebiliyor. Ayrıyeten tüm bu ölçümler ve pahalar Mibro Fit taşınabilir uygulaması senkronize edilebiliyor.

200 mAh kapasiteli bir bataryaya sahip olan Mibro Air, daima kullanımda 10 gün batarya ömrü garantisi veriyor. Bekleme modunda ise bataryanın ömrü 25 güne kadar çıkıyor. Bluetooth V5.0 dayanağı bulunan saat davetler, bildiriler, WhatsApp, Messenger, Skype, Gmail üzere birçok uygulamadan da bildirim alabiliyor.

Xiaomi Mibro Air akıllı saat, 32,99 dolarlık (252 TL) fiyat etiketine sahip ve internet sitesinden satın alınabiliyor. Lakin ne yazık ki eserin gönderildiği ülkeler ortasında Türkiye bulunmuyor.

Webtekno

https://www.webtekno.com/xiaomi-ekosisteminin-bir-parcasi-olan-mibro-air-akilli-saat-duyuruldu-h102136.html

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here