Yeni iMac Pro İçin Oluşturulan, Etkileyici Konsept Tasarım

30

Red Dead Redemption 2 Crackli İndirmek İçin Tıklayın

Apple hayranları uzunca bir müddettir, yeni bir iMac modeli beklentisi içindeler. Fakat Apple’ın bu istikamette bir çalışmasının olup olmadığı, bu eserin ne vakit duyurulacağı, hangi özelliklere sahip olacağı ve fiyatı üzere ayrıntılar şimdi bilinmiyor. Şimdiyse tanınan bir konsept tasarım oluşturucusu olan Khahn Design, yeni bir iMac Pro için bir konsept tasarım oluşturdu. Bu tasarım, Apple’ın bir müddet evvel piyasaya sürdüğü Pro Display XDR modelinden ilham alıyor.

Apple’ın Pro Display XDR’ı, hepsi bir ortada bir bilgisayar olarak karşımıza çıkıyor. Şirketin Thunderbolt Display isimli eserinin yerini alan Pro Display XDR; 6K çözünürlük sunan, inceltilmiş çerçevelere sahip düz bir ekranla geliyor. Ayrıyeten şirket, 2012 yılından beri piyasaya sürdüğü tüm Pro Display XDR modellerinde hayli geniş çerçeveler kullanıyor. iMac için de benzeri bir durum olduğunu yok saymazsak, Khahn Design’ın konsept dizaynının iMac Pro’ya emsal olacağını söyleyebiliriz.

İşte yeni bir iMac Pro için hazırlanmış konsept tasarım

Khahn Design tarafından hazırlanan konsept dizayna nazaran yeni iMac Pro, alüminyum kasaya sahip olacak. Çerçeveleri küçülten grup, ekranın gerisine yerleştirilen donanım için pek de kalın sayılmayan bir alan bırakmış. Hatta dizayncılar, Apple’ın bu kere donanım değişikliğine de imkan tanıyacağını düşünüp bunun için de bir kısım açmışlar lakin Apple, muhtemelen bu türlü bir şeye imkan tanımayacak. Zira bugüne dek bu türlü bir şey pek de görülmedi.

Konsept olarak hazırlanan iMac Pro, yerleşik bir standa sahip. Bunun değerli bir ayrıntı olduğunu söylemek gerekiyor zira Pro Display XDR, farklı olarak satın alınması gereken bir standa sahipti. Dizayncılar, bu standın ayarlanabilmeye imkan tanıdığını, bu sayede de tüketicilere daha özgür bir tecrübe sunulduğunu söylüyorlar. Lakin son kelamın Apple tarafından söyleneceğini unutmamak gerekiyor.

İşte iMac Pro için hazırlanan konsept tasarım için oluşturulan görüntü

Webtekno

https://www.webtekno.com/apple-imac-pro-konsepti-video-h102216.html

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here