Yeni Şampiyon Lillia S10

2 dk


Lillia League Of Legends‘a yeni katılacak olan şampiyonlardan sadece biri. League Of Legends sayılı MOBA oyunlarının önde gelen liderleri arasında yerini koruyor. Dinamik olması sürekli oynanış güncellemeleri ve dengelemeler sayesinde de oyundaki eksiklerin giderilerek oyuncuya daha çok oyun zevki tattırma konusunda görevini başarıyla yerine getiriyor.Bunca iş bir yana üstüne üstlük sürekli oyuna yeni birşeyler katmaya çalışarak oyunu sürekli keşfedilebilir kılıyorlar.Bugun inceleyeceğimiz yeni çıkan şampiyon ise Lillia.

Yeni Şampiyon Lillia ormancı eksiğinden yola çıkılarak yapılmış bir şampiyon ve bu yüzden oyun içinde de ormancı rolunde oynayacak .Lillia henüz kendisi hakkında fazla birşey bilinmemesine karşın şampiyonun çıkış aşamalarını ve nasıl doğduğu hakkında fikirlerimiz var elbette.

Lillia Hakkında

Herkesin düşlerini bildiğinizi hayal edin. Dünyayı, kendilerini ve diğerlerini nasıl gördüklerini avucunuzun içi gibi biliyorsunuz.

Şimdi de annenizin bir ağaç olduğunu, en iyi arkadaşının Ivern olduğunu ve tüm hayatınızı sihirli bir ormanda tek başınıza geçirdiğinizi hayal edin. Dış dünyayı yalnızca yabancıların ağaç ananızı hayatta tutan düşlerinde kısa süreliğine görebiliyorsunuz.

Sonra bir gün, düşler ortadan kayboluyor. Ağaç ananız hastalanıyor ve ormanınızda yabancılar beliriyor. Paniğe kapılıyorsunuz, onları uyutuyorsunuz ve bir de bakmışsınız ki düşler

geri gelmiş! Ağaç ananız daha iyi hissediyor ve işin iyi yanı, biricik anneciğinizi beslemek için yabancıların düşlerini toplayabiliyorsunuz. 

İyi bir geyik evlat bu durumda ne mi yapardı? (Ha evet, bu arada bir geyiksiniz. Seke seke dünyayı dolaşarak insanları uyutup onların düşlerini toplardı tabii ki!

Lillia da böyle biri işte. Yani… tam olarak değil. Çok daha derin bir şampiyon aslında.

Kendisi utangaç, sakar ve mahcup biri. Ayrıca fedakâr ve diğerlerine yardım etmek istiyor ama ona ihtiyacı olanlara yaklaşmaktan korkuyor. Lillia geliştirme süreci boyunca dikkatlice bakmak zorunda oldukları nadir bir goncaydı. Ve bu süreç tamamlandıktan sonra açarak hiç beklemedikleri bir çiçek haline geldi: Düşlerle arasında sağlam bir bağ olan, şu ana kadar tasarladıkları en cesur şampiyon olduğunu dile getirdiler.

LoL Lillia Ne Zaman Çıkacak? Yeni Şampiyon

Yeni bir PBE güncellemesine göre yeni şampiyon Lillia beklediğimizden çok daha erken çıkabilicek durumda. League Of Legends’a gelecek olan Yeni Şampiyon Lillia 22 Temmuz’da oyunculara sunulacak


Oğuz Boyar
HTML / CSS | Freelancer | InFluencer | Wordpress | SEO | Google

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: