YouTube, Bu Sene Rewind Olmayacağını Söyledi

29

Red Dead Redemption 2 Crackli İndirmek İçin Tıklayın

2010 yılından beri her yılın son ayında YouTube tarafından yayınlanan ve o yılın değerli olaylarıyla tanınan içerik oluşturucuları bir ortaya getiren YouTube Rewind’dan bu sene üzücü bir haber geldi. 2020’nin meselelerle dolu olduğunu ve bu sebeple 2020’de YouTube Rewind’ı iptal ettiğini duyuran görüntü paylaşım platformu, resmi Twitter hesabından bu bahiste bir açıklama metni yayınladı. 

YouTube’un 2020 Rewind hakkında yaptığı açıklama:

“2010’dan beri her yılı Rewind ile sonlandırıyoruz: Yılın en tesirli içerik oluşturucularına, görüntülere ve trendlere genel bir bakış. İster sevin isterseniz de yalnızca 2018’i hatırlayın, Rewind her vakit bir kutlama manasına geliyordu.

Fakat 2020 son derece farklı gerçekleşti ve o denli değilmiş üzere devam etmek yanlışsız gelmiyor. Hasılı, bu sene Rewind’a orta veriyoruz.

2020’de gerçekleşen pek çok âlâ içeriğin hepiniz tarafından oluşturulduğunu biliyoruz. İnsanları ayağa kaldırmak, başa çıkmalarına yardımcı olmak ve onları güldürmenin bir yolunu buldunuz. Sıkıntı bir yılı daha düzgün geçirmeyi başardınız.

Fark yarattığınız için teşekkürler.”

YouTube’un bu kararı neden aldığı tam olarak açıklanmadı, lakin bu kararın pandemi ve 2020’de gerçekleşen öteki olumsuz şeyler nedeniyle olduğu düşünülüyor. Bilhassa pandemi nedeniyle içerik üreticileri bir ortaya getirmek istemeyen YouTube, bu sebeple en mantıklı kararı almış üzere görünüyor. 

Webtekno

https://www.webtekno.com/youtube-rewind-2020-iptal-edildi-h102034.html

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here